Niezwykle udane występy w tenisie stołowym mają za sobą radni z naszej gminy. Po udanym występie w Witkowie, gdzie zakwalifikowali się do 1/8 (Łukasz Szczepankiewicz) i 1/16 (Mariusz Woźniak) finału XVIII Regionalnych Zawodów w Tenisie Stołowym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego, w powiecie nie dali już szans nikomu.
    W niedzielę, 5 marca, podczas IX Mistrzostw Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Sołtysów w Tenisie Stołowym w Kleczewie zdominowali podium, zajmując w swojej kategorii odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w Turnieju. Nasi samorządowcy pokonali m.in. rywali z Goliny, Kazimierza Biskupiego, Kleczewa, Starego Miasta i Wilczyna. Za wygraną otrzymali pamiątkowe puchary oraz liczne gratulacje od mieszkańców gminy oraz Wójta Gminy Grodziec Anny Andrzejewskiej.

 010 2017.03.5 tenis stolowy

    „Receptą na zwycięstwo – jak sami twierdzą – jest nie tylko talent, ale przede wszystkim świadomość i zarazem zaszczyt reprezentowania wszystkich mieszkańców naszej Gminy”. Dlatego też – jak podkreśla Wójt Gminy Grodziec – „Sukces sportowy radnych jest sukcesem całej Gminy Grodziec i powinniśmy przeżywać go wspólnie”.

 

Galeria fotografii.