10 marca 2017 r. z pewnością na długo zapadnie w pamięci Pań z terenu gminy Grodziec. Tego dnia bowiem w restauracji „Wiejski Dwór” w Janowie Wójt Gminy Grodziec Anna Andrzejewska przygotowała dla nich wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet.

 MG 9433 maly    Na spotkanie przybyło blisko 300 pań, na które czekały liczne atrakcje przygotowane przez wójta, radnych gminy, seniorów, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Edukacji „Aktywni-Grodziec” – chór męski z Grodźca pod kierunkiem Krzysztofa Kaniewskiego oraz zaproszonych gości. Sala pękała w szwach.

 MG 8771 maly    Wieczór rozpoczęło uroczyste „Za zdrowie Pań” a po wzniesionym toaście Panie otrzymały pamiątkowe kubeczki i róże, będące wyrazem piękna kobiety i wdzięczności za dotychczasową pracę, miłość oraz trwanie u boku mężczyzn. Dzięki ukrytym w kubkach numerkom Panie mogły uczestniczyć w losowaniu licznych nagród oraz konkursach. Przez cały czas trwania imprezy na kobiety czekała także darmowa fotobudka, stoisko Avonu oraz kącik urody, w którym Panie mogły doświadczyć przyjemności z wizyty w salonie piękności.

 MG 9035 maly    Główną atrakcją wieczoru było „Jezioro łabędzie” połączone z hiszpańską „Macareną” w wykonaniu radnych gminy, pracowników Urzędu Gminy Grodziec oraz ich przyjaciół. Tym występem panowie pokazali, że nie ma rzeczy niemożliwych i że kobiety w gminie Grodziec są warte każdych poświęceń! Występ radnych dał też początek wspólnej zabawie, która trwała do późnych godzin nocnych.

 MG 8800 maly
    Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli w zorganizowaniu tej wyjątkowej imprezy oraz wystawcom i sponsorom: Państwu Bożenie i Janowi Balcerzakom z Janowa – właścicielom restauracji „Wiejski Dwór” w Janowie; radnemu powiatowemu Maciejowi Kwiryngowi oraz firmie rodzinnej „Kwiryng” z Grodźca; Panu Łukaszowi Bąkowi - przedstawicielowi firmy ogólnobudowlanej; Państwu Tomaszowi i Milenie Fic – właścicielom Studia 3F z siedzibą w Grodźcu; Panu Tomaszowi Włodarczykowi – przedstawicielowi ubezpieczeniowo-finansowemu; Panu Grzegorzowi Tamie – właścicielowi przedsiębiorstwa „EURO-PLAN” z siedzibą w Królikowie; Panu Wiesławowi Paprockiemu – właścicielowi firmy wulkanizacyjnej z Królikowa Czwartego; Państwu Annie, Mateuszowi i Darii Urbaniak – właścicielom Piekarni Królików i restauracji „Madera” w Królikowie; Pani Hannie Śnieg – właścicielce Mini Marketu „Śnieg” w Grodźcu; Paniom: Emilii Brzynckiej i Marcie Balcerzak-Michniackiej – „Kącik Urody” w Grodźcu; Pani Katarzynie Kobylińskiej z Grodźca, Panu Waldemarowi Krzyżanowskiemu z Grodźca, Panu Bartoszowi Kałużnemu z Biskupic; Panu Robertowi Janiszynowi ROBBUD z Rychwała, właścicielowi Biura Rachunkowego z Konina, Pani Renacie Wysockiej Sklep Warzywa – Owoce – Kwiaty, Pani Izabeli Andrzejewskiej; Naszym Radnym, Naszym Seniorom i Naszym Chórzystom, pracownikom Przedszkola Samorządowego w Grodźcu oraz Zespołu Szkół w Grodźcu.

 

Galeria fotografii.