Drukuj
Kategoria: Różne

    
    Czworo nauczycieli z placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Grodziec, wyróżniających się w swojej pracy zawodowej odebrało w tym roku nagrody i gratulacje od Wójta Gminy Grodziec Mariusza Woźniaka.

    W piątkowy i poniedziałkowy poranek podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej obchodzonych w placówkach oświatowych z terenu gminy Grodziec wójt złożył wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracyjno-obsługowym serdeczne podziękowania za podejmowany trud i wytrwałość w misji, którą pełnią.

DSC05387 pop

   Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej niektórzy nauczyciele zostali wyróżnieni Nagrodą Wójta Gminy Grodziec. To zaszczytne wyróżnienie wraz z życzeniami dalszych sukcesów w pracy zawodowej i twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań otrzymali: Pani Barbara Sapikowska z Przedszkola Samorządowego w Grodźcu, Pani Wiesława Urbaniak i Pan Krzysztof Kaniewski ze Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu oraz Pani Edyta Karmowska ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Królikowie.

  Serdecznie gratulujemy!

DSC05396

DSC05446

DSC05459

DSC05476

DSC05435

den2k

 

Galeria fotografii.