Na kanwie współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Koninie oraz samorządem Rzgowa, Rychwała i Starego Miasta, serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne i poszukujące pracy, na pierwsze lokalne Targi Pracy, które odbędą się w dniu 22 maja 2019 r. w godzinach 9.00-13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rychwale.

    Gmina Grodziec zapewnia bezpłatny transport wszystkich chętnych, którzy odpowiednio wcześniej zgłoszą swój udział w wydarzeniu. Zapisy przyjmuje kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodźcu (http://www.grodziec.gopsinfo.pl/). Liczba miejsc ograniczona.

    W programie Targów m.in. oferty pracodawców i agencji pośrednictwa pracy, doradztwo zawodowe, porady ekspertów w zakresie ubezpieczeń społecznych, rozliczeń z urzędem skarbowym, pozyskiwania środków unijnych.

    Pracodawcy poszukujący pracowników proszeni są o rezerwację stoiska wystawowego za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.konin.praca.gov.pl i przesłanie do dnia 10.05.2019 r. pocztą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składając osobiście w siedzibie PUP w Koninie w pokoju nr 4.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod nr tel. 63 24 77 828.

 

Wójt Gminy Grodziec
/-/ Mariusz Woźniak

 

plakat maly