Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale złote gody to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Wydarzenie to jest ważne dla jubilatów i ich rodzin ale również dla całej gminnej społeczności.

1 male

Na spotkaniu okolicznościowym, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Wójt Gminy Grodziec Mariusz Woźniak wręczył Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Pogratulował Jubilatom tak długiego związku i podziękował za piękny przykład dla młodego pokolenia.

2 male

Były kwiaty, dyplomy i przemówienia a także tort weselny i symboliczna lampka szampana. Uczestnicy nie kryli wzruszenia i zadowolenia.

3 male

Złote Gody obchodzili Państwo: Zenobia i Kazimierz Ćwiekowie ze Starych Grądów, Danuta i Józef Dycowie z Łagiewnik, Halina i Marian Goździkowie z Tartaka, Wanda i Jan Grzesiakowie z Grodźca, Jadwiga i Józef Janczakowie z Grodźca, Lucyna i Stanisław Lewandowscy z Królikowa, Halina i Kazimierz Maciaszkowie z Królikowa Czwartego, Jadwiga i Kazimierz Paproccy z Królikowa, Leokadia i Jan Pęczkowie z Lądku, Ewa i Stanisław Stanisławscy z Czarnegobrodu, Kazimiera i Antoni Stasiakowie z Grodźca, Emilia i Czesław Woźniakowie z Białej, Marianna i Marian Wysoccy z Łagiewnik, Teresa i Józef Wysoccy z Białej.

4 male

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje i życzenia długich lat życia oraz doczekania kolejnych pięknych jubileuszy.

5 male

 

Galeria fotografii.

Film z wydarzenia.