Na zaproszenie Wójta Gminy Grodziec Pana Mariusza Woźniaka oraz radnych Gminy Grodziec w dniu 4 marca 2019 roku w Urzędzie Gminy Grodziec gościliśmy Panią Karolinę Skitek – reprezentantkę Polski na XV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi.

   Wyrażając uznanie dla osiągniętych sukcesów, uporu i determinacji w rozwoju talentu sportowego przedstawiciele władz samorządowych złożyli Pani Karolinie gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności w karierze sportowej. Była to także doskonała okazja do poznania dalszych planów Naszej utalentowanej Mieszkanki.

1 male

   Na poczet wyjazdu na igrzyska do Abu Dhabi oraz realizacji kolejnych marzeń sportowych został wręczony Pani Karolinie specjalny voucher, ufundowany przez Radę Gminy Grodziec, Wójta Gminy Grodziec oraz pracowników: Urzędu Gminy Grodziec, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodźcu, Biblioteki Publicznej Gminy Grodziec, Przedszkola Samorządowego w Grodźcu, Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu wraz z Samorządem Uczniowskim, Społecznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Lipicach, Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Królikowie, Społecznej Szkoły Podstawowej im. gen. Edmunda Taczanowskiego w Biskupicach.

   Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy.