rewitalizacja partnerzy

 

ankieta

    W związku z opracowywaniem "Programu Rewitalizacji dla Gminy Grodziec" konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej diagnozy sytuacji obecnej, obejmującej kwestie społeczne, gospodarcze, przestrzenno - funkcjonalne, techniczne oraz środowiskowe.

 

W związku z tym zwracamy się do mieszkańców Gminy z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat aktualnych potrzeb w zakresie wyznaczenia terenów zdegradowanych i do rewitalizacji w gminie Grodziec oraz oczekiwanych działaniach mających na celu ich ożywienie w wymiarze społecznym, gospodarczym i infrastrukturalnym. Wypełnienie ankiety w znaczny sposób ułatwi określenie obszarów problemowych w gminie i zaplanowanie adekwatnych działań rewitalizacyjnych.

Ankietę mogą Państwo pobrać z załącznika poniżej i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Ankieta-Gmina Grodziec” bądź wypełnioną przynieść do siedziby Urzędu Gminy Grodziec (pokój nr 7 - sekretariat Urzędu Gminy) do 07.04.2017 roku.


Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 5 minut.

 

Ankieta do pobrania - wersja PDF

Ankieta do pobrania - wersja DOC