bolerioza

Według badao 3 na 5 osób ukąszonych przez kleszcze są nosicielem boreliozy. Jest to poważna choroba zakaźna prowadząca do wielu niebezpiecznych powikłao zdrowotnych. Borelioza może naśladowad niemal każdą chorobę: bóle stawów , mięśni, głowy, zaburzenia wzroku, zmęczenie, drżenie kooczyn a także utratę władzy w kooczynach. Aż 2/3 chorych na tę chorobę nigdy nie zauważyło kleszcza ani rumienia po ukąszeniu. Wielu chorych nie robiło badao po ukąszeniu przez kleszcza.

W przypadku rolników borelioza jest chorobą zawodową.

Nasza Kancelaria jako jedna z pierwszych zajmuje się uzyskaniem należnego odszkodowania dla rolników będących nosicielem bakterii boreliozy walcząc dla nich o wysokie kwoty roszczeo. Całośd postępowania jest bezpłatna.

Jeżeli została u Paostwa stwierdzona borelioza lub znają Paostwo osoby zarażone proszę o natychmiastowy kontakt odpowiemy na każde pytanie i pomożemy uzyskad wysokie odszkodowanie.

Jeśli byli Paostwo ukąszeni przez kleszcza i nie robili badao ważne jest aby udad się na nie w celu wykluczenia zarażenia. Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie.

 

Infolinia 881-495-773

 

Pomagamy również uzyskad odszkodowanie z tytułu:

- uszkodzenia pojazdu z OC sprawcy
- wypadków śmiertelnych
- wypadków komunikacyjnych
- wypadków w gospodarstwie rolnym

 

Marcin Kaczmarek
Dyrektor Regionu ds. Klientów Kluczowych
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 605 244 393

 

OR.0002.38.2018

Grodziec, dnia 14.03.2018 r.

Mieszkańcy Gminy Grodziec

 

    Na podstawie art. 20, ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz.1875 ze zm.).

z w o ł u j ę XXXVIII sesję Rady Gminy Grodziec VII kadencji
na dzień 22 marca 2018 roku / tj. czwartek/ o godz. 12.00
w sali ślubów Urzędu Gminy Grodziec