Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w XX edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku. Obsługę konkursu prowadzi Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

   Celem konkursu jest promocja najbardziej przedsiębiorczych rolników z terenu Województwa Wielkopolskiego, którzy dostosowywują swój warsztat pracy do nowych realiów gospodarowania. W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy rolnicy z Wielkopolski - producenci:

  • rolniczych surowców i żywności nie przetworzonej oraz przetworzonej,
  • warzyw, owoców i roślin ozdobnych,
  • materiału hodowlanego i zarodowego,
  • materiału siewnego i szkółkarskiego,
  • wikliny, trzciny, roślin leczniczych i innych.

   Więcej informacji udzieli Państwu Pani Kinga Kołodziejczak z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego: tel. 61/626 65 33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Formularze wraz z Regulaminem Konkursu są dostępne na stronie internetowej: www.umww.pl w zakładce: Urząd/Departamenty/Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi/Wielkopolski Rolnik Roku.

   Rolników zainteresowanych konkursem zapraszam do zgłoszenia się w Urzędzie Gminy Grodziec (Referat Gospodarki Komunalnej) tel: 63/248 55 00 wew.23.

   Urząd Gminy Grodziec zgłasza kandydatów do Urzędu Marszałkowskiego do dnia 31 maja 2020 r.

Wójt Gminy Grodziec
/-/ Mariusz Woźniak